ČR

mapa

region

region

svět

servis

Tvorba WWW prezentací

     Vytváříme internetové prezentace od jednoduchých až po on-line obchod či jiné náročné projekty vybavené aktivními prvky. V ceně je zahrnuta registrace ve vyhledávačích a spoluúčast při návrhu struktury a grafického vzhledu prezentací. Provádíme aktualizaci a údržbu vébových  stránek.

Úspěšnost Vašeho internetového projektu závisí ve velké míře na jeho propagaci a vhodně vybrané doméně ...

     Nabízíme registraci domény ve tvaru www.firma.CZ, www.firma.COM, www.firma.NET, www.firma.ORG, www.firma.SK, www.firma.CX a další. Dále je možný provoz domén třetího řádu - firma.bvnet.cz, který je finančně výhodnější.

 

Konzultace, školení

     Zaškolíme Vás či Vašeho pracovníka pro práci s internetem a efektivní obsluhu potřebných programů (WWW prohlížeč, poštovní program a jiné).

 

A kolik za to?

     Ceny WWW stránek se pohybují od několika set výše. Cena internetové prezentace se odvíjí zpravidla od složitosti tvorby, tedy od grafické a technické náročnosti a podle velikosti a obsahu stránek. Živnostník, nabízející několik základních služeb, si může přijít "na své" již za několik set. Větší firmy mohou potřebovat například vyhledávání, inteligentní systémy pro vkládání novinek, formuláře pro komunikaci se zákazníky... Cena takové prezentace je samozřejmě v řádech tisíců.

      


© BVnet
Trimex-WS,a.s.
Statistika návštěvnosti
Navrženo pro každý běžný prohlížeč.